To top

 

Google + SAYFAYI PAYLAŞ :

HAKKIMIZDA

.

Toplu SMS Nedir?

Toplu SMS,üyelerinize, müşterilerinize yada personelinize duyurmak istediğiniz metni telefonlarına kısa mesaj (sms) olarak hızlıca ulaştırmaktır. Toplu SMS sistemlerinde, bir anda bir çok kişiye mesaj iletimi yapılabilmektedir.

Başlıklı Mesaj Nedir?

Başlıklı Mesaj,iletmek istediğiniz kısa mesaj (sms) bilgisinin alıcılarda bir GSM no yerine istediğiniz bir metin ile, firma ismi, dernek adı, şahıs adı, v.b. olarak gösterimidir. Kurumsal firmalar, bankalar, devlet birimleri, v.b. birçok kurum ve kuruluş bu mesaj tipini kullanmaktadır.

Ne Zaman Kullanılır?

Özel gün ve gecelerde, toplantılarda, etkinliklerde, programlarda, duyurularda, panellerde ve daha bir çok zamanda iletmek istediklerinizi hızlı ve etkili olarak göndermek istediğiniz Toplu SMS gönderimi yapabilirsiniz. Yaptığınız bir kampanya bilgisini, yeni bir ürün bilgisini üyelerinize hızlı ve zahmetsizce duyurabilirsiniz. Telefona gelen mesajların okunma oranı, posta kutusuna gelen e-maillerden çok daha fazladır. Zira insanlar sık sık telefonları ile ilgilenmektedirler. Mesajın ulaşma oranı da oldukça yüksektir.

Toplu SMS Servisi Nedir?

Toplu SMS Servisi, ağınızda bulunan tüm müşterilerinize anlık olarak bildirimde bulunabileceğiniz mesajlaşma servisidir.

Toplu SMS’in Sektörel Kullanım Alanları

SMSden nasıl faydalabilirsiniz? SMS size nasıl bir çözüm sunar? Bu soruların cevaplarını aşağıdaki sektörel kullanım alanlarını seçerek görebilirsiniz: Perakende Sektörü (Mağazalar, marketler), Dağıtım Sektörü (Distribütörler/Depolar), Turizm Sektörü, Eğitim Sektörü, Doktor, Avukat, Mali Müşavir/Muhasebeci, Belediyeler, Özel Okullar, Kurumlar, Üniversiteler, Politikacılar, Siyasi Partiler, Yiyecek – İçecek – Eğlence Sektörü, Bankacılık – Finans – Borsa Aracı Kurumlar Sektörü, Sigortacılık Sektörü, Lojistik Sektörü, Otomotiv Sektörü, Sağlık Sektörü (Hastane – Klinik – Poliklinik – Laboratuvar), Spor Kulüpleri – Spor Merkezleri vs..